Lebenberg Schlosshotel-Kitzbühel
*****
Lebenbergstrasse 17, Kitzbuehel, Austria, 6370
Online rezervace. Ceny od EUR98.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od EUR 98
Austria Trend Hotel Schloss Lebenberg is a 5-star hotel enjoying a beautiful location overlooking Kitzbühel, enchanting guests with elite service in a stylish atmosphere.

The 150 elegant guestrooms of this lavish hotel invite guests to relax in luxury and comfort. Guests will marvel at the unique overview of the Kitzbühel Alps while enjoying the hotel’s revitalizing spa area.

Austria Trend Hotel Schloss Lebenberg boasts a scenic position on Kitzbühel’s sunny terrace, the Lebenberg hill, just a 10-minute walk away from the exciting town centre.

Furthermore, the hotel’s convenient shuttle service runs regularly, providing guests with easy access to the heart of Kitzbühel, the riding stables (in the summer), the ski arena (in the winter), and the 4 golf courses. A parking lot and garage are also available for guests.

Hodnocení hostů

Sorry, only reviews in English for this hotel. Click here to view >>
Zde můžete napsat vlastní hodnocení >>

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Lebenberg Schlosshotel-Kitzbühel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...It is stylish, comfortable and classy. The food is excellent, as is the service...
Celkové hodnocení: 9.3
(z 10) Na základě 10 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

    Letiště
    • Salzburg, Austria (SZG-W.A. Mozart) - 36.98 mi
    • Innsbruck, Austria (INN-Kranebitten) - 50.08 mi
    Muzea
    • Museum Kitzbuhel - 0.69 mi